top of page
Funiculi, FuniculaJakub Pustina
00:00 / 03:37
GranadaJakub Pustina
00:00 / 03:34
O sole mioJakub Pustina
00:00 / 04:15

JAKUB PUSTINA

A SYMFONICKÝ ORCHESTR MĚSTA BOSKOVICE

Dovolte, abychom Vám nabídli slavnostní program Italských a španělských písní za doprovodu Symfonického orchestru města Boskovice.

Program je koncipován pro slavnostní koncerty, různé akty oceňování, nebo jako koncert k významným událostem. Program koncertu je složen z nejpopulárnějších písní italského a španělského repertoáru a sólových skladeb pro orchestr, jako je například O sole mio, Granada, Santa Lucia, Mattinata nebo Funicula. Koncepce a složení programu cílí na co nejširší základnu posluchačů. 

V programu společně se Symfonickým orchestrem města Boskovice vystoupí renomovaný tenorista s nezaměnitelným hlasem Jakub Pustina. 

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat:

603 486 718

pustina@jakubpustina.cz

Operní pěvec Jakub Pustina je bezesporu jedním z fenoménů operního umění. Vystudoval obor chemie, avšak v 21 letech se rozhodl stát operním pěvcem.

Jeho mohutný, nezaměnitelný a strhující hlas ho předurčuje k vytváření rolí velkých dramatických hrdinů. Na operní jeviště ho poprvé angažoval světoznámý tenorista Peter Dvorský, který ho označil za svého nástupce, a od té doby ztvárnil Jakub Pustina ve více než dvaceti zemích světa řadu hlavních postav.

Po deseti letech, kdy se věnoval barytonovému oboru, se ve spolupráci s legendární sopranistkou Gabrielou Beňačkovou začal věnovat oboru dramatického tenora a extrémně náročným partům Richarda Wagnera.

Jeho hlas patří k výjimečným, a to jak svojí sytostí, barvou a odolností, tak i neuvěřitelným rozsahem, díky kterému může Jakub Pustina zpívat, jak role tenorové, tak barytonové. Viceprezidentka Mezinárodní společnosti Richarda Wagnera prohlásila o hlase Jakuba Pustiny „Takového hlasu na světě v současnosti není!“.

Přijďte si poslechnout jeho jedinečný hlas, který Vás zajisté uhrane a ohromí.

bottom of page